Ansatte

Administrasjon

Harald Tvedt

Rektor

harald.tvedt@htg.vgs.no

52 22 32 07

Leif Sævereid

Toppidrettsjef

leif@htg.vgs.no

52 22 32 05

Anita E.M. Salvesen

Assisterende rektor/avdelingsleder stud.spes.

anita@htg.vgs.no

52 22 32 04

Gry Trollvang

saksbehandler

gry@htg.vgs.no

52 22 32 01

Gerd Lohne

saksbehandler

gerd@htg.vgs.no

52 22 32 00

Randi Wendelbo Holgersen

Skoleeier

rwh@htg.vgs.no

952 72 483

Idrettsavdelingen

Trine Einarsen

Fysioterapeut, basistrener

trine.einarsen@htg.vgs.no

52 22 32 14

Thor Viggo Østebrød

Volleyball trener

thor-viggo.ostebrod@aibel.com

Thea Vikshåland

Trener sprangridning

thea3_2@msn.com

Steinar Lein

Trener i fotball og basistrening

steinar.lein@htg.vgs.no

52 22 32 14

Henrik Digernes

Trener fotball

henrik.digernes@htg.vgs.no

52 22 32 14

Sonnie-Lill Rødje

Trener i svømming

Per Gunnar Westerlund

Trener i Teamgym

pergwesterlund@gmail.com

Per Froestad

Håndballtrener

per.froestad@htg.vgs.no

Odd Inge Vikshåland

Trener hestesport

btvik@online.no

Nils Olav Fjeldheim

Basistrener og lærer i kroppsøving og markedsføring

nils.olav.fjeldheim@htg.vgs.no

52 22 32 11

Tore Birkely

Trener i fotball og lærer kroppsøving

tore.g.birkely@htg.vgs.no

52 22 32 14

Kristoffer Froestad

Trener i håndball og lærer i økonomi og ledelse

kristoffer.froestad@htg.vgs.no

52 22 32 11

Hildegunn Hausken

Trener i friidrett

ploeynin@online.no

Geir Sakkestad

Basistrener, trener kampsport

gsakkest@online.no

52 22 32 14

Linda Madsen

Trener i sprangridning

lindalode@hotmail.com

Jørn Rødje

Trener svømming

j-roedje@frisurf.no

Ann-Cecilie Stokkenes Davis

Drill trener

anncecilie66@hotmail.com

Knut Steffen Kvala

Trener orientering

ksk@hsh.no

Kathrine Olsen

Trener sprangridning

post@haugesund-ridesenter.no

97 76 81 42

Carl Gregor

Trener keepere

fotballpluss@mail.com

Espen Bull Tornøe

Lærer i kroppsøving og fotball

espen.bull@fkh.no

52 22 32 14

Mikal Iden

Trener i triathlon

mi.iden@live.no

Roger Handeland

Trener i vektløfting

roger@ravnafloke.com

Mika Nurmi

Trener i håndball

MIKA@raakraft.no

Helge Heiberg

Trener i svømming

h.heiberg@hotmail.com

Olav Jordbrekk

Trener i basket

olavjordbrekk@gmail.com

Elisabeth J. Sannes

Trener i Freddstyle dans og Rytmisk Gymnastikk

elisabeth.sannes@hotmail.com

Skolens lærere

Kari Breivik

Lærer i norsk og religion

Kari.Breivik@htg.vgs.no

52 22 32 10

Nils Olav Fjeldheim

Basistrener og lærer i kroppsøving og markedsføring

nils.olav.fjeldheim@htg.vgs.no

52 22 32 11

Håvard Glende Jakobsen

Lærer i norsk

havard.jakobsen@htg.vgs.no

52 22 32 09

Kristoffer Froestad

Trener i håndball og lærer i økonomi og ledelse

kristoffer.froestad@htg.vgs.no

52 22 32 11

Sigfred Nerheim

Lærer i historie og sosialantropologi

sigfred.nerheim@htg.vgs.no

52 22 32 09

Magny S. Utvik

Lærer i norsk

magny.utvik@htg.vgs.no

52 22 32 09

Line M. Paasche

Lærer i norsk og tysk

line.paasche@htg.vgs.no

52 22 32 09

Hanne Jorun Djupesland

Lærer i matematikk og kjemi

hanne.jorunn.djupesland@htg.vgs.no

52 22 32 10

Liss Karin Meling

IKT leder og lærer i matematikk

lisskm@htg.vgs.no

52 22 32 09/15

Bjarte T. Lauritsen

Lærer i matematikk og naturfag

bjarte.lauritsen@htg.vgs.no

52 22 32 08

Gro Knutsen

Lærer i tysk, rettslære, historie og samfunnsfag

gro.knutsen@htg.vgs.no

52 22 32 10

Vigdis Haftorsen

Lærer i engelsk og spansk

vigdis.haftorsen@htg.vgs.no

52 22 32 06

Bjørn Thrana

Lærer i engelsk, samfunnsfag, historie og norsk

bjorn.thrana@htg.vgs.no

52 22 32 12

Sunniva Bakke

Lærer i engelsk, naturfag og biologi

sunniva.bakke@htg.vgs.no

52 22 32 06

Margrethe Stensland

Lærer i markedsføring og norsk

margrethe.stensland@htg.vgs.no

52 22 32 12

Rannveig Langelandsvik

Lærer i fysikk, matematikk og geografi

rannveig.langelandsvik@htg.vgs.no

52 22 32 08

Bente Olufsen

Lærer i spansk, engelsk og YoU rådgiver

bente.olufsen@htg.vgs.no

52 22 32 02

Christine Askeland

Lærer i psykologi

christine.askeland@htg.vgs.no

52 22 32 11

Birgit Strand

Lærer i matematikk og naturfag

birgit.strand@htg.vgs.no

52 22 32 08

Edith Filippa Akerø

I permisjon. Lærer i naturfag, biologi, samfunnsfag og matte

edith.akero@htg.vgs.no

52 22 32 11

Hege Steindal

Lærer i norsk

hege.steindal@htg.vgs.no

52 22 32 10

Knut Bendik Christiansen

Lærer i geografi, matematikk og naturfag

knut.bendik.christiansen@htg.vgs.no

52 22 32 12